Dňa 13.06.2023 v telocvični SOŠ sa konalo finále školskej ligy v malom futbale. Počas celého školského roka prebiehala súťaž medzi triednymi kolektívmi, do ktorej sa zapojilo 6 triednych kolektívov.

Po odohraní troch kôl systémom každý s každým sa uskutočnilo finále v ktorom boli vytvorené dve skupiny podľa dosiahnutých bodov. V skupine A boli družstvá z I.A, I.C, I.D a v skupine B družstvá II.A, II.C a III.C. V skupinách sa opäť hralo systémom každý s každým. Po odohraní v skupinách družstvá na prvých miestach hrali o majstra školy, družstvá z druhých miest hrali o bronzové medaily a  tretí hrali o konečné umiestnenie na piatom a šiestom mieste. Víťazom sa stala trieda 1.D, ktorá vo finále zdolala III.C. Na treťom mieste skončila trieda II.C. Ďalšie poradie : I.A, II.A a I.C.

     Všetky zápasy priniesli napínavé súboje, žiaci naozaj odovzdali na ihrisku všetky sily, zdravo si zasúťažili a odniesli si pekné zážitky. Všetci súťažiaci dostali sladké odmeny (tortu, koláče, bonbonieru). Boli vyhodnotení aj najlepší strelci. Za základnú časť nastrieľal žiak Samuel Barilla 50 ! gólov, vo finále dosiahol najviac gólov 9 žiak Milan Slavkovský.

Eva Trajčíková


Sociálne siete

fb    ig    yt

Duálne vzdelávanie

Artboard 4 100

Artboard 3 100

Artboard 2 100

Artboard 1 100

Sponzori

logo farebne2

Stredná odborná škola elektrotechnická

Hlavná 1400/1, 059 51 Poprad-Matejovce

tel.: 052 7731 696

Pôvodný web

Vzdelávacie oblasti

Celoživotné vzdel.