Finále Školskej ligy

    Dňa 31.05. 2018 vyvrcholila finálovými zápasmi Školská liga vo futbale. Do súťaže sa počas školského roka zapojili triedne kolektívy I.C,  I.D, II. A, II.C, III.C, IV.A, a IV.C,  kde sa mužstvá stretli v dvoch kolách každý s každým. Celkovo teda malo každé mužstvo odohrať 12 zápasov. Väčšina žiakov brala súťaž veľmi vážne a poctivo sa zúčastňovali každého zápolenia, vyskytla sa aj trieda, ktorá odohrala menej ako polovicu zápasov.

Cisco akadémia

4.9.2017 sme sa stali Cisco akadémiou. V oblasti IT poskytujeme kurzy, ktoré sú ukončené skúškou s medzinárodne platným certifikátom CCNA1.

Viac informácií na: https://www.netacad.com

Výchovné poradenstvo

výchovné poradenstvo

 

Výchovná poradkyňa: Mgr. Andrea Vaverčáková

Konzultačné hodiny (kabinet VP):

pondelok 8:30 - 9:15 hod

streda 13:15 - 14:15 hod

 

Individuálne poradenstvo podľa potreby každý deň cez prestávky alebo po vzájomnej dohode.

Kontakt:  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

tel.: 052 / 7731696

 

 

 

 

IES

Naša vzdelávacia inštitúcia je medzinárodne certifikovaná International Education Society, London, (IES). Naši študenti majú možnosť získať medzinárodný certifikát IES (www.iescertifikat.sk).

Bližšie informácie o certifikáte...

História školy

Dôležitým prvkom každého zariadenia je jeho história a história našej školy sa začína koncom 19. storočia. Sme teda školou s dlhodobou tradíciou, ktorá prešla rokmi vývoja zmenami tak, aby poskytovala vzdelávanie v moderných odboroch, ktoré spĺňajú podmienky súčasných potrieb trhu práce.

Organizácia školského roka

Školský rok 2019/2020 začína a ako obvykle, poskytujeme presné informácie o začiatku a konci školského roka i jednotlivých polrokov, vrátane informácií o začiatku a konci všetkých prázdnin v školskom roku. Pomocou týchto informácií si každý môže v dostatočnom predstihu naplánovať všetko potrebné.

Ponuka krúžkov

Ponuka krúžkov v školskom roku 2019/2020 žiakom našej školy, ktorým sa môžu venovať počas mimoškolských aktivít v priestoroch školy aj mimo nej, pod vedením pedagógov.

Vnútorný poriadok školy

Aby bol spoločný život sprevádzaný čo najmenším počtom problémov, je potrebné dohodnúť pravidlá. V prípade školského života tieto pravidlá určuje pedagogická rada s rovnakým cieľom, teda zaistiť rovnaké podmienky všetkým študentom...

Súbory:
Vnútorný poriadok školy

 

Dátum 25. august Veľkosť súboru 722.99 KB Stiahnuť 2685