Súťaž VSD

17.6.2016 prebehol už 9. ročník elektrotechnickej súťaže, ktoré pripravila Východoslovenská distribučná a.s. pre nižšie ročníky partnerských škôl. Do súťaže, ktorá pozostávala z teoretickej a praktickej časti sa zapojilo 29 žiakov.

Výchovné poradenstvo

výchovné poradenstvo

 

Výchovná poradkyňa:  Ing. Iveta Bugárová

Konzultácie (kabinet VP): utorok 14:00 - 15:30 hod

streda 10:20 - 11:05 hod

 

Individuálne poradenstvo podľa potreby každý deň cez prestávky alebo po vzájomnej dohode.

Kontakt:  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

tel.:   052 / 7731696
 

 

 

 

 

 

Milí študenti, v čom Vám môže výchovné poradenstvo pomôcť?

V oblasti výchovného poradenstva:

  • s problémami, ktoré Vás trápia
  • ak máte pocit, že Vám niekto ubližuje
  • ak sa potrebujete s niekým porozprávať
  • ak sa Vám hromadia školské problémy (v učení, správaní)

 

V oblasti kariérneho poradenstva:

  • s výberom vysokej školy
  • ak potrebujete poradiť, ako vyplniť prihlášku na VŠ
  • potvrdenie prihlášok na VŠ

 

„Výchovný poradca Ti pomôže otvoriť dvere, ale vstúpiť do nich musíš Ty sám.“

IES

Naša vzdelávacia inštitúcia je medzinárodne certifikovaná International Education Society, London, (IES). Naši študenti majú možnosť získať medzinárodný certifikát IES (www.iescertifikat.sk).

Bližšie informácie o certifikáte...

História školy

Dôležitým prvkom každého zariadenia je jeho história a história našej školy sa začína koncom 19. storočia. Sme teda školou s dlhodobou tradíciou, ktorá prešla rokmi vývoja zmenami tak, aby poskytovala vzdelávanie v moderných odboroch, ktoré spĺňajú podmienky súčasných potrieb trhu práce.

Organizácia školského roka

Školský rok 2016/2017 začína a ako obvykle, poskytujeme presné informácie o začiatku a konci školského roka i jednotlivých polrokov, vrátane informácií o začiatku a konci všetkých prázdnin v školskom roku. Pomocou týchto informácií si každý môže v dostatočnom predstihu naplánovať všetko potrebné.

Ponuka krúžkov

Ponuka krúžkov v školskom roku 2016/2017 žiakom našej školy, ktorým sa môžu venovať počas mimoškolských aktivít v priestoroch školy aj mimo nej, pod vedením pedagógov.

Vnútorný poriadok školy

Aby bol spoločný život sprevádzaný čo najmenším počtom problémov, je potrebné dohodnúť pravidlá. V prípade školského života tieto pravidlá určuje pedagogická rada s rovnakým cieľom, teda zaistiť rovnaké podmienky všetkým študentom...

Súbory:
Vnútorný poriadok školy

 

Dátum 25. august Veľkosť súboru 559.97 KB Stiahnuť 1065

Predmetové komisie

Predmetové komisie majú na starosti detailné smerovanie vyučovania v predmetoch podľa svojho zamerania, ich členovia prejednávajú a schvaľujú obsah pedagogickej dokumentácie a ďalších školských i mimoškolských aktivít.