Štatút Rady školy

Rada školy je iniciatívnym a poradným  orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje záujmy miestnej samosprávy a záujmy rodičov, pedagogických zamestnancov, nepedagogických zamestnancov školy a žiakov v oblasti výchovy a vzdelávania. Plní tiež funkciu verejnej kontroly.

Súbory:
Štatút Rady školy

 

Dátum 4. novembe Veľkosť súboru 216.29 KB Stiahnuť 38

Finále Školskej ligy

    Dňa 31.05. 2018 vyvrcholila finálovými zápasmi Školská liga vo futbale. Do súťaže sa počas školského roka zapojili triedne kolektívy I.C,  I.D, II. A, II.C, III.C, IV.A, a IV.C,  kde sa mužstvá stretli v dvoch kolách každý s každým. Celkovo teda malo každé mužstvo odohrať 12 zápasov. Väčšina žiakov brala súťaž veľmi vážne a poctivo sa zúčastňovali každého zápolenia, vyskytla sa aj trieda, ktorá odohrala menej ako polovicu zápasov.

Cisco akadémia

4.9.2017 sme sa stali Cisco akadémiou. V oblasti IT poskytujeme kurzy, ktoré sú ukončené skúškou s medzinárodne platným certifikátom CCNA1.

Viac informácií na: https://www.netacad.com

Výchovné poradenstvo

výchovné poradenstvo

 

Výchovná poradkyňa: Mgr. Andrea Vaverčáková

Konzultačné hodiny (kabinet VP):

pondelok 8:30 - 9:15 hod

streda 13:15 - 14:15 hod

 

Individuálne poradenstvo podľa potreby každý deň cez prestávky alebo po vzájomnej dohode.

Kontakt:  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

tel.: 052 / 7731696

 

 

 

 

IES

Naša vzdelávacia inštitúcia je medzinárodne certifikovaná International Education Society, London, (IES). Naši študenti majú možnosť získať medzinárodný certifikát IES (www.iescertifikat.sk).

Bližšie informácie o certifikáte...

História školy

Dôležitým prvkom každého zariadenia je jeho história a história našej školy sa začína koncom 19. storočia. Sme teda školou s dlhodobou tradíciou, ktorá prešla rokmi vývoja zmenami tak, aby poskytovala vzdelávanie v moderných odboroch, ktoré spĺňajú podmienky súčasných potrieb trhu práce.

Organizácia školského roka

Školský rok 2019/2020 začína a ako obvykle, poskytujeme presné informácie o začiatku a konci školského roka i jednotlivých polrokov, vrátane informácií o začiatku a konci všetkých prázdnin v školskom roku. Pomocou týchto informácií si každý môže v dostatočnom predstihu naplánovať všetko potrebné.

Ponuka krúžkov

Ponuka krúžkov v školskom roku 2019/2020 žiakom našej školy, ktorým sa môžu venovať počas mimoškolských aktivít v priestoroch školy aj mimo nej, pod vedením pedagógov.

Vnútorný poriadok školy

Aby bol spoločný život sprevádzaný čo najmenším počtom problémov, je potrebné dohodnúť pravidlá. V prípade školského života tieto pravidlá určuje pedagogická rada s rovnakým cieľom, teda zaistiť rovnaké podmienky všetkým študentom...

Vnútorný poriadok školy

 

Dátum 25. august Veľkosť súboru 722.99 KB Stiahnuť 2756